Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej (k/m)
Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
DD/WZ/S/04/24

Podstawowy zakres obowiązków:

  • udział w uzgodnieniach dokumentacji przedinwestycyjnej w zakresie rozwiązań technicznych: EAZ, systemów SSiN i obwodów wtórnych
  • opiniowanie dokumentacji rozwiązań technicznych w zakresie: EAZ systemów SSiN i obwodów wtórnych
  • uczestnictwo w odbiorach i testach na stacjach elektroenergetycznych w ramach projektów inwestycyjnych, w zakresie obwodów wtórnych, EAZ, SSiN
  • opracowywanie i aktualizacja standardów, specyfikacji technicznych oraz rozwiązań typowych i wymagań funkcjonalnych dla urządzeń EAZ, SSiN oraz obwodów wtórnych
  • udział w próbach i testach fabrycznych w celu zapewnienia wymagań standardów technicznych
  • nadzór nad stosowaniem standaryzacji i typizacji w zakresie obwodów wtórnych
  • wsparcie techniczne przy formułowaniu ocen w zakresie wydarzeń sieciowych, stanu technicznego urządzeń EAZ, stanów awaryjnych lub zakłóceniowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: elektrotechnika/elektroenergetyka lub pokrewne)
  • 2 lata doświadczeń na stanowisku o podobnym charakterze zadań w obrębie obwodów wtórnych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat B
  • fachowość i profesjonalizm w działaniach, obowiązkowość, dokładność, terminowość
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych.
Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie i po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.
PSE S.A. zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.