Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko:

Główny Specjalista ds. SSiN / SCADA / teletechnika stacyjna (k/m)
Miejsce pracy: Warszawa, Konstancin-Jeziorna
BW/DD/WW/GS/04/24

Podstawowy zakres obowiązków:

  • udział w uzgodnieniach dokumentacji przedinwestycyjnej w zakresie rozwiązań technicznych w zakresie obwodów wtórnych i Nadzoru
  • opiniowanie dokumentacji i rozwiązań technicznych w zakresie obwodów wtórnych i Systemów Sterowania i Nadzoru
  • udział w próbach i testach fabrycznych w celu zapewnienia spełnienia wymagań standardów technicznych
  • udział w odbiorach inwestycyjnych obiektów sieci przesyłowej
  • uczestniczenie w testach, sprawdzeniach technicznych oraz próbach napięciowych i obciążeniowych w ramach projektów inwestycyjnych, zadań eksploatacyjnych i remontowych w zakresie obwodów wtórnych Systemów Sterowania i Nadzoru
  • udział w opracowywaniu i aktualizacji standardów technicznych, specyfikacji technicznych i wymagań funkcjonalnych w zakresie obwodów wtórnych i Systemów Sterowania i Nadzoru
  • nadzór nad stosowaniem standardów i rozwiązań typowych w procesie budowy, rozbudowy i przebudowy obiektów KSE w zakresie obwodów wtórnych i Systemów Sterowania i Nadzoru
  • wsparcie techniczne przy formułowaniu ocen w zakresie wydarzeń sieciowych, stanu technicznego urządzeń, stanów awaryjnych lub zakłóceniowych w zakresie obwodów wtórnych i Systemów Sterowania i Nadzoru
  • weryfikacja projektów dokumentacji decyzyjnej i przetargowej oraz uzgadnianie warunków i harmonogramów ich realizacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - elektroenergetyka lub elektrotechnika lub automatyka,
  • minimum 6-letnie doświadczenie eksploatacyjne w obszarze Systemów Komputerowych i SSiN
  • preferowane posiadanie uprawnień do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku Eksploatacji lub Dozoru dla Grupy 1 lub Grupy 2 urządzeń bez ograniczenia napięcia
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 - w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację z Partnerami Biznesowymi
  • dobre umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole
  • efektywność pracy wykonywanej w warunkach presji czasu
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości do 3 metrów
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych uniemożliwiających prowadzenie samochodu służbowego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych.
Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie i po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.
PSE S.A. zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.