Inspektor nadzoru ds. budowlanych

Głównym zadaniem MESKO S.A.  jest dostarczanie
dla Sił Zbrojnych RP oraz innych podmiotów
odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa coraz
to nowocześniejszej i wysokiej jakości amunicji i rakiet,
poprzez wprowadzanie najnowocześniejszych technologii.

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

  • Nadzorowanie prac budowlanych na terenie MESKO S.A.,
  • Prowadzenie dziennika budowy,
  • Szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji oraz zgłaszanie ewentualnych uwag,
  • Analiza możliwości zastosowania rozwiązań optymalizacyjnych w stosunku
    do rozwiązań projektowych wraz z ich analiza kosztową,
  • Sporządzanie dokumentacji dotyczącej procesu przetargowego,
  • Obsługa programu AutoCAD oraz NORMA.

Wymagania

Konieczne:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budowlane),
  • Uprawnienia budowlane do kierowania pracami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

Pożądane:

  • Doświadczenie  w samodzielnym kierowaniu pracami budowlanymi,
  • Umiejętność wnikliwej analizy dokumentów ofertowych,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Znajomość cen materiałów i usług budowlanych,
  • Znajomość programu AutoCAD oraz programów do kosztorysowania
    w szczególności programu NORMA,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office: Word, Excel oraz PowerPoint,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość, samodzielność
    i obowiązkowość,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do szkoleń i podnoszenia kwalifikacji,
  • Prawo jazdy kat. B.

Rodzaj umowy: umowa o pracę (pełny etat)

Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna

Oferujemy:

  • W przypadku pozytywnej oceny efektów pracy stałe zatrudnienie na umowę
    o pracę,
  • Możliwość rozwoju w Firmie z dużymi tradycjami,
  • Dofinansowanie do wypoczynku, okolicznościowe świadczenia dla pracowników
    i ich dzieci.