Infrastructure Administrator
Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie przyjętymi do eksploatacji systemami
  • czynne uczestnictwo we wdrożeniach i nowych projektach informatycznych
  • bieżące rozwiązywanie zgłoszeń i problemów w zarządzanych obszarach
  • realizacja dostępów użytkowników do zasobów teleinformatycznych
  • monitorowanie systemów, zapobieganie i likwidowanie skutków awarii
  • automatyzacja zadań, centralizacja konfiguracji, standaryzacja dostarczanych środowisk
  • współpraca i nadzór nad dostawcami zewnętrznymi w zakresie administrowanych systemów
  • prowadzenie dokumentacji i procedur obsługi systemów pod opieką
  • utrzymanie systemów w zgodności z regulacjami wewnętrznymi i zaleceniami działu bezpieczeństwa
  • udział w procesie zakupów teleinformatycznych, w szczególności kwestie związane z zakupami dotyczącymi licencji i wsparcie dla systemów którymi zarządza

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z administrowaniem systemami Microsoft 365, Windows Server , Vmware
  • znajomość technologi wirtuazlizacji opartej o Vmware ( VCF)
  • znajomosć Active Directory oraz GPO
  • znajomość Azure i powiązanych usług
  • znajomość PowerApps w zakresie administracyjnym
  • znajomość Windows PowerShell / PowerShell for Microsoft 365 / Exchange Management Shell / Exchange Online PowerShell
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z osobami ze strony wsparcia producenta
  • znajomość systemów do monitorowania np. Zabbix
  • gotowość do pracy hybrydowej - 3 wybrane dni w tygodniu w biurze w Gdyni

Mile widziane

  • znajomość narzędzi do automatyzacji np. Ansible oraz usług chmurowych AWS

To oferujemy

  • elastyczne godziny – rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00
  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego, w tym dostęp do platformy Pluralsight
  • możliwość pracy zdalnej - dwa wybrane dni w tygodniu pracujesz z domu
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników
  • platformę do nauki języków obcych
  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów
  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • kulturę opartą na feedbacku, w której liczy się Twój głos
  • BEST atmosferę
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kafeteria MyBenefit
  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego
  • inicjatywy dobroczynne
  • i znacznie więcej
    – sprawdź wszystkie nasze benefity TUTAJ
  • O nas

    Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Pracownicy Grupy Kapitałowej BEST. Jest nas ponad 600 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.