Grupa ERBUD od ponad 30 lat, działa na rynku polskim oraz w innych krajach Unii Europejskiej, m.in. w Niemczech, Belgii oraz Francji. Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 3000 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

Chcesz się rozwijać w swoim fachu? Świetnie, właśnie Ciebie szukamy!

Dołącz do ERBUD International, spółki budującej obiekty kubaturowe na terenie Polski, Niemiec i Belgii.

PRAKTYKANT / STAŻYSTA/ W BIURZE BUDOWY ZA GRANICĄ
Województwo: zagranica

Zakres obowiązków:

Odbywając praktyki w ERBUD:

  • Zdobędziesz cenne doświadczenie pod okiem Kierownika Budowy,
  • Będziesz częścią zespołu wznoszącego obiekty,
  • Wesprzesz w bieżącej pracy inżynierów / kierownictwo budowy,
  • Zapoznasz się z dokumentacją budowy,
  • Nauczysz się przygotowywać zestawienia oraz harmonogramy,
  • Będziesz wykonywać różne zlecone zadania administracyjne
  • Otrzymasz od nas wynagrodzenie 1200,-€ (stanowisko nierobotnicze) lub 16,85€/h (stanowisko robotnicze)

Miejsce praktyk: Belgia / Niemcy / Holandia

Wymagania:

Jeżeli tylko:

  • Jesteś studentem II, III, IV roku studiów o kierunku budownictwo, inżynieria środowiskowa, energetyczna, lądowa lub transport
  • Potrzebujesz zrealizować obowiązkowo praktyki uczelniane w semestrze letnim lub zimowym
  • Szukasz firmy, w której będziesz mógł podjąć praktykę i z którą będziesz mógł związać się na dłużej
  • Jesteś zmotywowany i chętny aby podjąć kolejne wyzwanie, jesteś osobą dobrze zorganizowaną, komunikatywną oraz chętną do nauki i zdobycia nowego doświadczenia
  • Polska umowa o pracę
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Bezpłatny transport na kontrakt
  • Wynagrodzenie zawsze na czas - do 10 dnia miesiąca
  • Dodatek żywnościowy
  • Darmowy komplet odzieży
  • Aplikuj

    Informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych (dalej: Dane) zbieranych w związku z rekrutacją jest Erbud International Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce 942 (36-002), adres e-mail: [email protected], telefon +48 17 771 43 33 (dalej: Administrator). Administrator przetwarza Dane udostępnione w powyższym formularzu aplikacyjnym, a także inne zebrane w trakcie procesu rekrutacji. Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Jeżeli wyraził Pan / wyraziła Pani na to zgodę, Pańskie dane mogą być udostępnione innym spółkom z Grupy Erbud, jako odbiorcom danych, w celach rekrutacji.

    Podstawą przetwarzania Pani / Pana danych są przepisy obowiązującego prawa, w szczególności Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych, a w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach, Pańska zgoda. W przypadku procesu rekrutacyjnego kilkuetapowego, na późniejszych etapach selekcyjnych, podstawą przetwarzania Pani / Pana danych jest uzasadniony interes Spółki.

    Podanie Danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Dane przetwarzane są przez Administratora w celach określonych powyżej przez okres trwania procesu rekrutacyjnego (3 miesiące) lub przyszłych rekrutacji, a następnie do chwili upływu okresu przedawnienia Pani / Pana ewentualnych roszczeń.

    Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do Pańskich Danych, w tym prawo do uzyskania kopi tych Danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia ich do innego administratora, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jeżeli podstawą przetwarzania Pani / Pana danych jest zgoda, ma Pani / Pan prawo ją cofnąć w dowolny sposób i w dowolnym momencie. W przypadku pytań dotyczących Pańskich Danych prosimy o kontakt pod nr telefonu +48 17 771 43 33 / adresem e-mail [email protected].