ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Młodsza/-y Księgowa/-y
Teren pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych, w tym księgowanie faktur, wyciągów bankowych
  • Rozliczanie delegacji służbowych i zaliczek pracowniczych
  • Obsługa systemu obiegu dokumentów
  • Analiza i rozliczanie rozrachunków z kontrahentami
  • Wsparcie w obsłudze płatności i wystawianiu faktur sprzedaży
  • Współdziałanie w bieżących pracach finansowo-księgowych oraz terminowym zamykaniu okresów sprawozdawczych

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego
  • Dobra znajomość Ms Excel oraz pozostałych narzędzi Ms Office
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji
  • Rzetelność, dokładność i terminowość

Mile widziane:

  • Znajomość programu Symfonia
  • Wykształcenie wyższe (bądź w trakcie studiów) o kierunku Rachunkowość/ Finanse/ Ekonomia
  • Znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:

  • Pracę w grupie utalentowanych, profesjonalnych pasjonatów
  • Umowę o pracę lub umowę B2B lub inną forma współpracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code