Specjalista Technolog

Głównym zadaniem MESKO S.A. jest dostarczanie
dla Sił Zbrojnych RP oraz innych podmiotów
odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa coraz
to nowocześniejszej i wysokiej jakości amunicji i rakiet,
poprzez wprowadzanie najnowocześniejszych technologii.

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

  • Opracowywanie procesów technologicznych,
  • Opracowywanie i emitowanie dokumentacji technologicznej,
  • Weryfikowanie dokumentacji technologicznej i konstrukcyjnej,
  • Wdrażanie do produkcji opracowanych procesów technologicznych,
  • Wprowadzanie zmian w dokumentacji technologicznej,
  • Wprowadzanie procesów technologicznych do sytemu informatycznego,
  • Przestrzeganie zasady minimalizacji strat i maksymalnych korzyści Firmy z bieżącej działalności,
  • Przestrzeganie tajemnicy służbowej i regulaminu pracy Firmy.

Wymagania:

Konieczne:

  • Wykształcenie wyższe techniczne / średnie techniczne,
  • Preferowana specjalność: techniki wytwarzania/obróbka mechaniczna/obróbka cieplna,
  • Umiejętność czytania dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej,
  • Znajomość obsługi programów CAD i Microsoft Word, Excel,
  • Pomysłowość, kreatywność, komunikatywność oraz duże zaangażowanie
    w realizację powierzonych zadań.

Pożądane:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

Rodzaj umowy: umowa o pracę (pełny etat)

Miejsce pracy: Bolechowo (pow. poznański)
Oferujemy:
  • W przypadku pozytywnej oceny efektów pracy stałe zatrudnienie na umowę
    o pracę,
  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Dofinansowanie do wypoczynku, okolicznościowe świadczenia dla pracowników
    i dzieci pracowników.