Lider/-ka Zespołu ds. Roszczeń - Ubezpieczenia P&C (Product Owner)
Lokalizacja: Warszawa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Czas pracy: Zadaniowy

Twoje codzienne zadania:

  • współtworzenie strategii rozwoju produktu w zakresie obsługi szkód z ubezpieczeń P&C (przede wszystkim aplikacja Guidewire ClaimCenter);
  • maksymalizowanie wartości dostarczanej przez zespół, poprzez definiowanie inicjatyw, epików i ich priorytetów oraz przyrostowe wdrażanie wytwarzanych rozwiązań;
  • stała współpraca z innymi działami i zespołami wewnątrz firmy, uczestnictwo w spotkaniach z interesariuszami biznesowymi; identyfikowanie potrzeb biznesowych i koordynacja prac;
  • wyznaczanie i komunikowanie celów dla zespołu, planowanie pracy zespołu;
  • wsparcie dla Tribe Lidera w planowaniu oraz przeglądach rocznych i kwartalnych;
  • zarządzanie backlogiem zespołu, realizowanie wyznaczonych celów i wskaźników;
  • ciągłe poszukiwanie usprawnień i optymalizacji procesów z obszaru likwidacji szkód P&C;
  • współtworzenie uzasadnień biznesowych dla wdrażanych usprawnień (business-case);
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w ramach zadań zespołu;
  • wdrażanie zmian technologicznych w ścisłej współpracy z Chapter Leaderem;
  • zapewnienie zgodności procesu dostarczania zmian w ramach zespołu z wytycznymi modelu dostarczania agile (scrum);
  • organizacja i prowadzenie spotkań oraz udział w ceremoniach wg metodyki Agile.

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • min. 3 lat doświadczenia zawodowego w obszarze procesów likwidacji szkód majątkowych;
  • min. 2 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
  • wiedzy z zakresu zarządzania produktem i znajomości technologii wspierających procesy obsługi szkód/obsługi klienta;
  • znajomości trendów rynkowych odnoszących się do obszaru likwidacji szkód P&C;
  • doświadczenia w pracy w metodyce Agile;
  • zaawansowanych umiejętności komunikacyjnych;
  • umiejętności wyznaczania i zarządzania priorytetami;
  • zrozumienia i reagowania na potrzeby interesariuszy biznesowych oraz zasad i wartości Agile;
  • silnych umiejętności negocjacyjnych i decyzyjności.

Specjalnie dla Ciebie mamy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym Departamencie Doskonałości Operacyjnej i Finansowej;
  • możliwości rozwoju zawodowego i realny wpływ na działanie zespołu;
  • wyjścia integracyjne :)
  • szkolenia zawodowe;
  • przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie;
  • kafeteryjny system benefitów - sam decydujesz z czego korzystasz (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, karty przedpłacone, rabaty i vouchery zakupowe);
  • pracowniczy Program Inwestycyjny;
  • program poleceń pracowniczych;
  • możliwość udziału w Wolontariacie oraz wielu akcjach CSR;
  • możliwość realizacji pasji w ramach istniejących 10 UNIQA Klubów (m.in. bieganie/ gry planszowe/ narty/ turystyka wysokogórska/ podróże/strzelectwo);
  • elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy częściowo zdalnej.

Benefity

  • Opieka medyczna,
    karta sportowa
    i kody zakupowe
  • Ubezpiecznie
    dla dzieci
  • Unikalne warunki
    grupowego ubezpieczenia
    na życie
  • Wysokie zniżki
    ubezpieczeń dla Ciebie
    i znajomych
  • Dofinansowanie
    szkoleń i kursów
  • Fundusz
    oszczędnościowo
    - inwestycyjnych
  • Dostęp do platformy
    języków obcych eTutor
  • Członkowstwo
    klubach UNIQA
    biletów do kina, teatru
  • Program rekomendacji
    pracowników
  • Świadczenia świąteczne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Poznaj nas

    Od 30 lat w Polsce tworzymy wyjątkowe miejsce pracy UNIQA.
    Jesteśmy 6. co do wielkości grupą ubezpieczeniową w Polsce.
    Chcemy, aby klienci wybierający UNIQA, wybierali lepsze życie.
    Zapewniamy im to, ubezpieczając i otaczając opieką ich zdrowie,
    życie i majątek. Co więcej, chcemy inspirować klientów do
    lepszego życia - dłuższego, zdrowszego i bezpieczniejszego. Z tą
    samą troską myślimy o naszych pracownikach.

    Naszą odpowiedzialność, stabilność i wiarygodność potwierdzają nagrody:

    Więcej informacji o firmie, procesach rekrutacjnych znajdziesz na stronie https://www.uniqa.pl/kariera