Mistrz Produkcji
Miejsce pracy: Poznań

O nas

W Biofarm zatrudniamy zespół ekspertów specjalizujących się w wielu dziedzinach związanych z opracowywaniem, wytwarzaniem oraz rozwojem naszych leków. Jesteśmy zespołem ambitnych i kreatywnych ludzi, których łączy jedno – dobro pacjenta, ponieważ właśnie on jest w centrum naszych starań codziennie. Skupiamy się na działaniu, myślimy odważnie i nieszablonowo, dzięki temu wspólnie osiągamy sukcesy.

Twój zakres zadań

  • Organizowanie, planowanie, delegowanie, kontrola i usprawnianie pracy zasobów ludzkich Działu Produkcji oraz terminowa realizacja założonego planu produkcyjnego z zachowaniem terminowości i jakości, przy efektywnym wykorzystaniu zasobów ludzkich, urządzeń oraz materiałów,
  • Przyjęcie/przekazanie zmiany od Mistrza Produkcji (rozmowa, dokumenty, problemy, planowanie i realizacja założonego planu produkcyjnego),
  • Motywowanie i rozwój podległych pracowników,
  • Monitorowanie pracy Działu Produkcji, Brygadzistów i Pracowników, nadzór nad parkiem maszynowym,
  • Proponowanie i wprowadzanie innowacji w procesie produkcyjnym i organizacji pracy zespołu produkcyjnego w celu zwiększenia efektywności i poprawy jakości,
  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną,
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie rozwiązań technicznych, rozwoju nowych produktów oraz realizacji bieżących planów sprzedaży, dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń przy współpracy z Działem Inwestycyjno – Technicznym,
  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP, ppoż; oraz zaangażowanie w budowanie kultury bezpiecznej pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie zawodowe w pracy na produkcji o podobnej specyfice
  • umiejętność pracy w zespole i zarządzanie zespołem
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności/ zadań
  • sumienność i zdyscyplinowanie
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • silna motywacja do pracy
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność planowania swojej pracy oraz zespołu
  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią tradycją
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system premiowy
  • możliwości rozwoju – system szkoleń podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • udział w projektach rozwojowych i efektywnościowych
  • atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych)
  • preferencyjny system pożyczkowy dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • zniżka na studia
  • Aplikuj