Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. aplikacji i integracji (k/m)
Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
DT/WW/PROJ/GS/04/24

Podstawowy zakres obowiązków:

  • weryfikacja projektów rozwiązań w zakresie aplikacji oraz rozwiązań integracyjnych
  • zarządzanie utrzymaniem i rozwojem aplikacji oraz rozwiązań integracyjnych
  • współpraca z zespołami odpowiedzialnymi za rozwój, utrzymanie oraz bezpieczeństwo IT
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z realizacją powyższych zadań

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia we wdrażaniu oraz utrzymaniu systemów IT
  • praktyczna znajomość wzorców integracji (EDI,SOA)
  • znajomość XML oraz SOAP i REST
  • znajomość zasad budowy aplikacji w architekturze trójwarstwowej (także z wykorzystaniem mikrousług)
  • znajomość metod zabezpieczeń aplikacji webowych (WAF)
  • doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu systemów kolejkowych
  • znajomość narzędzi z obszaru integracji systemów (ESB, API)
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1

Mile widziane:

  • Znajomość standardów AS2/AS4
  • Znajomość modelu API Economy
  • Znajomość zasad integracji rozwiązań w chmurze publicznej (hybrydowych oraz multicloud)
  • Znajomość rozwiązań integracyjnych IBM (App Connect Enterprise, Data Power, MQ)
  • Znajomość zagadnień z obszaru monitorowania z wykorzystaniem Zabbix lub ELK
  • Znajomość modelu DevOps
  • Praktyczna znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat
  • Umiejętność konfiguracji reguł WAF na f5

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia

Informacje dodatkowe:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas trwania projektu
  • rekrutacja zdalna
  • możliwość pracy zdalnej do 40%
  • pierwszy miesiąc praca w biurze - obligatoryjnie
  • termin nadsyłania aplikacji 04.05.2024 r.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych.
Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie i po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.
PSE S.A. zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.