Senior w Dziale Audytu (Financial Services)
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • realizowanie projektów audytorskich dla Klientów z sektora instytucji finansowych
  • współpraca z Managerem zespołu w zakresie planowania realizacji projektów
  • wspieranie mniej doświadczonych osób z zespołu w realizacji zadań merytorycznych
  • koordynowanie zespołu projektowego/zlecenia dla różnych branż
  • budowanie relacji z Klientem w trakcie realizowanego badania
  • rozwijanie własnej wiedzy i umiejętności merytorycznych

Nasze wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w dziale audytu na podobnym stanowisku w zespołach badających instytucje finansowe takie jak banki, fundusze inwestycyjne lub zakłady ubezpieczeń (mile widziane doświadczenie w międzynarodowej korporacji audytorskiej)
  • wyższe kierunkowe wykształcenie (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości w praktyce
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację
  • zaawansowaną znajomość pakietu Ms Office

To oferujemy:

  • stabilną formę zatrudnienia
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • dofinansowanie karty sportowej Multisport
  • pracę w systemie hybrydowym
  • finansowe wsparcie w zdobywaniu uprawnień biegłego rewidenta oraz dodatkowe premiowanie wybranych egzaminów w postępowaniu
  • finansowanie studiów na kierunku "Audyt Finansowy" na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie
  • dostęp do szkoleń przygotowujących do egzaminów w postępowaniu na biegłego rewidenta
  • szkolenia dla biegłych rewidentów (ODZ)
  • liczne szkolenia wewnętrzne oraz treningi umiejętności miękkich w ramach „Akademii BDO” (katalog szkoleń aktualizowany jest co miesiąc i obejmuje najnowsze trendy lub zmiany. Szkolenia odbywają się w czasie rzeczywistym)
  • możliwość budowania marki własnej poprzez m.in. publikacje w cenionych czasopismach branżowych, wystąpienia na konferencjach
  • program wdrożeniowy realizowany na platformie rozwojowej w pierwszych tygodniach pracy, który ułatwi Ci proces wdrażania się
  • jasno określoną ścieżkę kariery i system ocen rocznych pozwalający na monitorowanie i wspieranie Twojego rozwoju
  • program rekomendacji pracowników
  • spotkania integracyjne zespołowe oraz firmowe

Benefity:

  • prywatna opieka
    medyczna
  • dofinansowanie
    szkoleń i kursów
  • owoce
  • spotkania
    integracyjne
  • program
    rekomendacji
    pracowników
  • możliwość uzyskania
    uprawnień
  • hybrydowy tryb pracy
  • system szkoleń
    merytorycznych
    "Akademia BDO"
  • BDO to globalna sieć firm audytorsko-doradczych. Działamy w 166 krajach
    i zatrudniamy ponad 115 000 Ekspertów i Specjalistów, dzięki którym zapewniamy naszym Klientom wyjątkową obsługę. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 1991 roku jako jedna
    z pierwszych międzynarodowych firm o tym profilu. Wśród naszych Klientów są kluczowe podmioty giełdowe, duże grupy kapitałowe, a także średnie polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa oraz firmy rodzinne. Od zawsze stawiamy na wiedzę, profesjonalizm i relacje oparte na zaufaniu. Czołowe miejsca w rankingach branżowych co roku potwierdzają, że to, co robimy, robimy naprawdę dobrze.