YAREAL Polska to kluczowy gracz w branży deweloperskiej w Polsce. Spółka należy do YAM Invest Group i jest zarządzana przez YAREAL Polska Holding, której kapitał własny przekracza 350 mln zł. Firma YAREAL Polska zrealizowała wiele projektów nieruchomościowych o charakterystycznym stylu architektonicznym, dowodząc swojego szerokiego doświadczenia zarówno na rynku mieszkaniowym, jak i biurowym. Jakość, innowacyjność, doskonałe relacje z klientami oraz zaangażowanie w ochronę środowiska stały się DNA firmy. Od listopada 2005 roku spółka jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Od 2005 roku zrealizowaliśmy 19 projektów mieszkaniowych i 8 projektów biurowych o łącznej powierzchni ponad 123 tys. metrów kwadratowych. Renomowani architekci i projektanci krajobrazu, niekwestionowane lokalizacje, innowacje i działania proekologiczne zapewniają naszym klientom dostęp do wysokich standardów i jakości oraz oferują najlepszy stosunek jakości do ceny.

IT Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie, wspieranie i koordynowanie realizacji projektów informatycznych firmy - nadzorowanie tworzenia i rozwoju wszystkich aplikacji biznesowych
  • Zarządzanie zakresem, harmonogramem, budżetem i ryzykiem w całym cyklu życia projektu
  • Planowanie harmonogramów projektów i wspieranie zespołów w ocenie zadań
  • Zapewnienie skutecznej komunikacji we współpracy z zewnętrznym zespołem projektowym
  • Koordynowanie realizacji zadań w projekcie
  • Kontrolowanie i raportowanie postępów projektu
  • Zarządzanie ryzykiem trwających projektów
  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi zespołami w organizacji w celu identyfikacji kwestii biznesowych
  • Zapewnianie wsparcia analitycznego współpracownikom
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie szkoleń procesowych dla współpracowników

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami - około trzyletnie doświadczenie w inżynierii procesów biznesowych w globalnym, korporacyjnym środowisku jako must have
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych systemów i współpracy zarówno z interesariuszami biznesowymi, jak i dostawcami systemów
  • Wykształcenie IT
  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego
  • Silne umiejętności komunikacyjne i pewność siebie w prezentowaniu zagadnień szerokiemu gronu odbiorców.
  • Architektura IT: zrozumienie baz danych, aplikacji, integracji i zależności biznesowych w ramach całego ekosystemu IT
  • Znajomość systemów ERP (głównie finanse), BPM, CRM, Power BI, DATA WAREHOUSE;
  • Zrozumienie BPMN i rysowanie diagramów
  • Niezależny i ustrukturyzowany sposób pracy, silne myślenie analityczne w połączeniu z elastycznością i umiejętnościami organizacyjnymi.
  • Wysoki poziom zaangażowania, świadomość (czasowa) i orientacja na usługi.
  • Znajomość branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Unikalną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę i osiąganie wspólnych celów
  • Wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji oraz dużą samodzielność wykonywanych zadań
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość pracy w środowisku, gdzie liczy się Twoja inicjatywa i zaangażowanie
  • Praca przy użyciu dedykowanych programów informatycznych, dostosowanych do specyfiki działania firmy
  • Opiekę medyczną w LuxMed dla Pracownika i członków najbliższej rodziny