Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.
Specjalista ds. rejestracji próbek - umowa zlecenie
Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska:

Twoje obowiązki:

  • Rejestracja próbek w systemie wewnętrznym firmy

Wymagania:

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie: średnie chemiczne lub wyższe (również w trakcie studiów): biologiczne, towaroznawcze, ochrona środowiska, chemiczne i pokrewne
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Nie wymagamy doświadczenia zadowowego

Co możemy Ci zaoferować:

  • Umowę zlecenie z wypłatą na czas
  • Pracę w firmie
    o ugruntowanej pozycji
    na rynku
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczenia w akredytowanym laboratorium
  • Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez J. S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z polityką ochrony danych osobowych  w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia rekrutacji.