Nr ref.:
Przedstawiciel Handlowy Warszawa
Warszawa
Opis stanowiska:
  • Realizacja planów sprzedaży na wskazanym terenie.

  • Budowanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami w tradycyjnym kanale dystrybucji (TKD).

  • Dbanie o ekspozycję produktów w punktach sprzedaży.

  • Realizacja akcji promocyjnych.

Wymagania:
  • Nastawienie na cel i realizację planów sprzedaży.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.

  • Kreatywność i samodzielność w działaniu.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w strukturach sprzedaży w dużej polskiej firmie o wysokich standardach pracy.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Rozwój umiejętności sprzedażowych (szkolenia, kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy).

  • System premiowy.

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (ubezpieczenie grupowe, karta multisport, wczasy pod gruszą, fundusz socjalny).

  • Rabat na firmowe produkty.

  • Niespodzianka urodzinowa.

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon).