top
Centrum Medyczne Damiana jest jednostką współpracującą z firmą Medicover, które jest liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Genetyk - Biotechnolog

Centrum Medyczne Damiana

Warszawa, al. Jerozolimskie 96

(sprawdź dojazd)

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu biologii molekularnej, biotechnologii, genetyki lub pokrewne.
  • Dogłębna wiedza z zakresu genetyki i genetyki molekularnej.
  • Doświadczenie w diagnostyce genetycznej człowieka.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Silne nastawianie na realizację celów oraz wytrwałość i konsekwencja.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Zadania:

  • Interpretacja sekwencji genetycznych w odniesieniu do obrazu klinicznego każdego przypadku.
  • Przygotowywanie indywidualnych raportów diagnostycznych dla każdego analizowanego przypadku.
  • Prowadzenie dokumentacji pracy zgodnie z wytycznymi systemu jakości.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze.
  • Duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu.
  • Bezpośredni wpływ na rozwój biznesu.
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych.
Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.damian.pl