top
Centrum Medyczne MML to nowoczesna placówka medyczna znajdująca się w ścisłym centrum Warszawy. MML oferuje swoje usługi w zakresie zaawansowanej i precyzyjnej diagnostyki oraz umożliwia przeprowadzenie szerokiej gamy zabiegów o różnym stopniu inwazyjności. W lipcu 2021 roku Centrum Medyczne MML rozpoczęło partnerstwo ze Szpitalem Medicover znajdującym się na warszawskim Wilanowie. Jest to kolejny krok do rozszerzenia zakresu świadczonych usług medycznych i wzmocnienia kompetencji MML. Współpraca z Medicover to również nowe możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji przez pracowników naszej kliniki Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:
Asystent / Asystentka ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Miejsce pracy:

Centrum Medyczne MML

Plac Grzybowski ul. Bagno 2, wejście E​,​

Warszawa​ Śródmieście

Zakres obowiązków:

  • rezerwacja terminów na badania, konsultacje i zabiegi,
  • informowanie pacjentów o usługach oraz rekomendowanie ich,
  • wsparcie sprzedażowe kampanii marketingowych,
  • uzupełnianie danych pacjentów w systemie informatycznym,
  • kontakt telefoniczny z pacjentem w celu potwierdzenia konsultacji/badania i zabiegu.

Nasze wymagania:

  • otwartość na pracę w systemie zmianowym 8h dziennie: od pon.-pt. pracujemy od 7:30-21:00, w soboty 8:00-16:00,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność wyszukiwania rozwiązań,
  • zorientowanie na wysoki standard obsługi pacjenta,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - coraz częściej naszymi pacjentami są osoby obcojęzyczne.

Jesteśmy częścią Medicover - znanej i dynamicznie rozwijającej się w firmy – gwarantuje to stabilne i bezpieczne miejsce pracy.

Nasza oferta w pigułce:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • kompleksowe wdrożenie do pracy,
  • możliwość dopasowania grafiku do innych zajęć, jak np. studia :),
  • benefity: prywatna opieka medyczna Medicover; dofinansowanie karty sportowej Medicover Sport, dofinansowanie biletów do kina i teatru;  dostęp do platformy zakupowej oraz zniżki na usługi,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów.