Specjalista konstruktor elektronik

Głównym zadaniem MESKO S.A.
jest dostarczanie dla Sił Zbrojnych RP
oraz innych podmiotów odpowiedzialnych
za bezpieczeństwo państwa coraz
to nowocześniejszej i wysokiej jakości amunicji i rakiet,
poprzez wprowadzanie najnowocześniejszych technologii.

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

  • Projektowanie, programowanie, uruchamianie i testowanie układów elektronicznych analogowych oraz cyfrowych;
  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej;
  • Udział w tworzeniu nowatorskich i zaawansowanych technologicznie projektów;
  • Przestrzeganie zasady minimalizacji strat i maksymalnych korzyści Firmy z bieżącej działalności;
  • Przestrzeganie tajemnicy służbowej i regulaminu pracy Firmy.​

Wymagania:

  • Wykształcenie w zakresie Elektroniki/Elektryki/Automatyki/Robotyki lub pokrewne;
  • Znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej;
  • Praktyczna znajomość tworzenia aplikacji w językach asembler i C/C++ na mikrokontrolery;
  • Umiejętność projektowania i tworzenia schematów elektronicznych;
  • Umiejętność testowania i diagnozowania błędów w oprogramowaniu oraz w układach elektronicznych;
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów;​
  • Znajomość architektury ARM;
  • Znajomość środowiska Altium Designer, ARM Keil, LabView, Ansys Maxwell;
  • Podstawowa znajomość programów AutoCad, Solidworks;
  • Znajomość zasad EMC;
  • Umiejętność obsługi sprzętu pomiarowego i lutowania;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, rosyjskiego.

Rodzaj umowy: umowa o pracę (pełny etat)

Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna

Oferujemy:

  • W przypadku pozytywnej oceny efektów pracy stałe zatrudnienie na umowę
    o pracę,
  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju w Firmie z dużymi tradycjami,
  • Dofinansowanie do wypoczynku, okolicznościowe świadczenia dla pracowników
    i ich dzieci.