Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. ekonomiczno-organizacyjnych (k/m)
Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
BE/SE/SS/04/24

Podstawowy zakres obowiązków:

  • koordynacja obszaru OIRE (PSE pełni funkcję Operatora Informacji Rynku Energii) w zakresie administracyjno-organizacyjnym oraz finansowym przy współpracy z kontrolerem biznesowym jednostki
  • prowadzenie i koordynacja zadań projektowych w obszarze zarządzania portfelem projektów jednostki
  • wsparcie pracy Dyrektorów oraz komórek organizacyjnych jednostki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2 (Pre - Intermediate)
  • ​komunikatywność
  • kultura osobista
  • zdolności organizacyjne
  • samodzielność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole​

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia

Informacje dodatkowe:

  • rekrutacja zdalna
  • możliwość pracy zdalnej do 40%
  • pierwszy miesiąc praca z biura obligatoryjnie
  • termin nadsyłania aplikacji 01.05.2024 r.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych.
Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie i po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.
PSE S.A. zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.