Manager Zespołu w Centrum Dystrybucyjnym Decathlon
Miejsce pracy: Łódź

Twoją rolą jako Managera Zespołu będzie wsparcie lidera jednostki w projekcie, który realizowany jest przez nasze Centrum Dystrybucyjne. W swojej codziennej pracy będziesz rozwijał minimum 20 osobowy zespół, aby każdego dnia osiągać wspólnie wyznaczone cele.

Twój zakres obowiązków:

  • podejmowanie autonomicznych decyzji mających wpływ na organizację pracy działu,
  • dbanie o rozwój członków Zespołu m.in. poprzez prowadzenie rozmów indywidualnych oraz spotkań działowych,
  • realizowanie samodzielnych rekrutacji w oparciu o lokalny projekt,
  • pełnienie dyżurów, mających na celu dbanie o bezpieczeństwo i ciągłość procesów logistycznych (w wybrane dni),
  • odpowiedzialność za realizację wskaźników ekonomicznych i biznesowych,
  • planowanie projektu Zespołu oraz współtworzenie długoterminowych strategii Centrum Dystrybucyjnego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • realizowanie obowiązków w ramach zadaniowego czasu pracy,
  • wynagrodzenie w wysokości 7000 - 7500, premię miesięczną i kwartalną, akcjonariat pracowniczy oraz udział w zysku firmy,
  • narzędzia niezbędne do pełnienia obowiązków służbowych (w tym m.in laptop służbowy),
  • liczne benefity (tj. zniżki na produkty Decathlon, pakiet opieki medycznej, karta Multisport, dofinansowanie do sportu, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, bony świąteczne),
  • ścieżkę trekkingową (pakiet szkoleń logistycznych i z zakresu managementu) oraz wsparcie w procesie wdrożenia do organizacji,
  • możliwości rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego.

Poszukujemy osoby, która:

  • ma pierwsze doświadczenia w liderowaniu zespołem lub w zarządzaniu projektem (mile widziani aktywni członkowie organizacji studenckich, uczestnicy programu Erasmus+)​,
  • wytrwale dąży do osiągania założonych celów oraz działa w myśl zasady “mówię-robię”,
  • ceni pracę zespołową - chętnie dzieli się swoim doświadczeniem z innymi,
  • dąży do rozwoju i ma odwagę być sobą,
  • posiada zdolności analitycznego myślenia,
  • zna język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • chętnie uprawia sport (mile widziane) i dzieli się pozytywną energią z innymi!

Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego zespołu?

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: