top
W Medicover Sport zawodowo dbamy o zdrowie, kondycję fizyczną i rekreację pracowników wielu firm. Dzięki nam użytkownicy mogą w wygodny sposób skorzystać z bazy ponad 4500 obiektów sportowych oraz wielu aktywności online. Jako firma stawiamy na holistyczne podejście do zdrowia i rozumiemy znaczenie aktywności fizycznej oraz rekreacji w skutecznej profilaktyce chorób. Dzięki temu Medicover Sport oferuje najlepszą receptę na zdrowe rozwiązania dla firm.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Konsultant/-ka ds. Telefonicznego Wsparcia Klienta

Miejsce pracy: Biuro Główne Medicover
Al. Jerozolimskie 96
Warszawa
(Sprawdź adres)

Twoje zadania:

  • telefoniczna obsługa użytkowników obiektów sportowych.
  • obsługa zapytań wpływających na skrzynkę mailową Działu Obsługi Klienta.
  • obsługa posprzedażowa, w tym udzielanie informacji o ofercie sportowej oraz bieżące rozwiązywanie spraw zgłaszanych przez Klientów.
  • kontakt z Klientem anglojęzycznym i polskojęzycznym.
  • wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu firmy.

  • jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna na min. 120h w miesiącu.
  • znasz j. angielski na poziomie B2, umożliwiającym kontakt z klientem. anglojęzycznym (warunek konieczny).
  • znasz j. polski na bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • z łatwością prowadzisz rozmowy telefoniczne.
  • znasz pakiet Office.
  • jesteś osobą pozytywnie nastawioną do świata i lubiącą ludzi.
  • jesteś osobą samodzielną w podejmowaniu decyzji i z dobrą organizacją pracy.
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z Klientem w Contact Center.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę zlecenie w trybie stacjonarnym​ (Warszawa, Ochota, ul. Aleje Jerozolimskie 96).
  • infolinia pracuje od poniedziałku do piątku 7:00 – 21:00 oraz weekendy 8:00 – 20:00.
  • grafik ustalisz z miesięcznym wyprzedzeniem z menadżerką, w oparciu o twoją dostępność, jak i zespołu.
  • zapewnimy Ci kompleksowe szkolenie wprowadzające (ok. tydzień),  a następnie wsparcie opiekuna (Buddy).
  • zdobędziesz doświadczenie w jednej z wiodących firm na rynku motywacyjnych systemów pozapłacowych.
  • program poleceń wewnętrznych – otrzymasz premię za skuteczne polecenia znajomych do pracy.
  • możesz także skorzystać ze zniżek oferowanych przez marki Medicover.

Poznaj etapy rekrutacji:

  1. Analiza CV
  2. Wywiad telefoniczny
  3. Spotkanie zdalne
  4. Decyzja
Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl