Tax Assistant (Transfer Pricing)
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • pomoc w sporządzaniu dokumentacji cen transferowych
  • opracowywanie analiz porównawczych
  • udział w postępowaniach administracyjnych dotyczących cen transferowych lub transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi
  • bieżące wsparcie członków zespołu przy innych realizowanych projektach z zakresu cen transferowych
  • przygotowywanie projektów opinii, raportów i innych typów porad podatkowych lub ich części

Nasze wymagania:

  • wyższe kierunkowe wykształcenie - prawo ze specjalizacją prawo podatkowe, rachunkowość i finanse lub ekonomia (lub ostatnie lata studiów)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • samodzielność i bardzo dobrą organizację pracy
  • umiejętność współpracy w grupie i łatwość nawiązywania kontaktów
  • pierwsze doświadczenie zawodowe w zakresie stosowania przepisów podatkowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • formę zatrudnienia dostosowaną do Twoich potrzeb (umowa o pracę lub umowa zlecenie)
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • dofinansowanie karty sportowej Multisport
  • dostęp do programy LEX
  • pracę w systemie hybrydowym
  • liczne szkolenia wewnętrzne oraz treningi umiejętności miękkich w ramach „Akademii BDO” (katalog szkoleń aktualizowany jest co miesiąc i obejmuje najnowsze trendy lub zmiany. Szkolenia odbywają się w czasie rzeczywistym)
  • program wdrożeniowy realizowany na platformie rozwojowej w pierwszych tygodniach pracy, który ułatwi Ci proces wdrażania się
  • jasno określoną ścieżkę kariery i system ocen rocznych pozwalający na monitorowanie i wspieranie Twojego rozwoju
  • program rekomendacji pracowników
  • spotkania integracyjne zespołowe oraz firmowe

Benefity:

  • prywatna opieka
    medyczna
  • dofinansowanie
    szkoleń i kursów
  • owoce
  • spotkania
    integracyjne
  • program
    rekomendacji
    pracowników
  • możliwość uzyskania
    uprawnień
  • hybrydowy tryb pracy
  • system szkoleń
    merytorycznych
    "Akademia BDO"
  • BDO to globalna sieć firm audytorsko-doradczych. Działamy w 166 krajach i zatrudniamy ponad 115 000 ekspertów i specjalistów, dzięki którym zapewniamy naszym Klientom wyjątkową obsługę. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 1991 roku jako jedna z pierwszych międzynarodowych firm o tym profilu. Wśród naszych Klientów są kluczowe podmioty giełdowe, duże grupy kapitałowe, a także średnie polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa oraz firmy rodzinne. Od zawsze stawiamy na wiedzę, profesjonalizm i relacje oparte na zaufaniu.