ENPROM Sp. z o. o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Asystent/-ka Projektanta - konstrukcje budowlane
Teren pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Współuczestnictwo w opracowywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych oraz opinii technicznych w zakresie konstrukcji budowlanych
  • Współpraca i koordynacja prac z zespołem projektowym oraz zespołami projektowymi innych branż
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów
  • Modelowanie konstrukcji w oprogramowaniu 3D
  • Wydruk i kompletacja dokumentacji

Wymagania:

  • Ukończone lub w trakcie (studnia niestacjonarne) wyższe studia techniczne w specjalności konstrukcji budowlanych
  • Znajomość prawa budowlanego, warunków technicznych i norm konstrukcyjnych
  • Znajomość narzędzi wspomagających projektowanie (m.in. AutoCAD, Robot Structural Analysis, programów z pakietu MS Office)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i sumienność

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży przemysłowej, elektroenergetycznej
  • Znajomość narzędzi obliczeniowych (m.in.: Dlubal RFEM)
  • Doświadczenie w realizacji projektów z wykorzystaniem technologii BIM
  • Znajomość programów do modelowania 3D (m.in.: Advance Steel)
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w grupie utalentowanych, profesjonalnych pasjonatów
  • Umowę o pracę lub umowę B2B lub inną forma współpracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code