Rekruter/ Rekruterka (kontrakt B2B z przejściem na UoP)
Lokalizacja: Warszawa

Rodzaj współpracy: B2B

Twoje codzienne zadania:

  • Pełna odpowiedzialność za proces rekrutacji w m.in. w Pionie Klienta Detalicznego,  Korporacyjnego oraz Likwidacji Szkód
  • Komunikacja z kandydatami i zarządzanie bazą kandydatów w systemie eRecruiter

  • Bycie eksperckim wsparciem dla biznesu w obszarze rekrutacji i wizerunku marki pracodawcy

  • Śledzenie trendów rynkowych, raportowanie oraz podejmowanie decyzji na bazie danych

  • kreacja i realizacja inicjatyw wzmacniających nasz wizerunek marki pracodawcy (EB)

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji (end-to-end). Mile widziane doświadczenie w agencji rekrutacyjnej
  • Praktyczna znajomość narzędzi do bezpośredniego dotarcia do kandydatów
  • Znajomość trendów w obszarze candidate experience

Kluczowe kompetencje:

  • Nastawienie na współpracę w różnorodnym środowisku – stawiamy na budowanie przyjaznej atmosfery i wspólną realizację celów
  • Otwartość na podejmowanie nowych wyzwań – u nas masz realny wpływ na funkcjonowanie organizacji oraz pole do wprowadzania usprawnień
  • Orientacja na budowanie pozytywnych doświadczeń klienta – klient to kandydat, kandydat do klient
  • Odpowiedzialność – oczekujemy, że weźmiesz pełną odpowiedzialność za podjęte działania i ich efekt wykazując się przy tym inicjatywą i zaangażowaniem
  • Umiejętność budowania relacji opartych na zaufaniu i partnerstwie – zarówno z klientami wewnętrznymi, jak i z kandydatami
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na codzienną swobodną komunikację - współpracujemy międzynarodowo i chętnie zaangażujemy Cię w nowe projekty

Specjalnie dla Ciebie mamy:

  • współpracę w oparciu o kontrakt B2B a po 6 miesiącach przejście na Umowę o Pracę
  • elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej (obecność w biurze 1 raz w tygodniu, dla kandydatów spoza Warszawy 1 raz w miesiącu)
  • wysokie zniżki na ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, turystyczne dla Ciebie i Twoich znajomych
  • zniżki na bilety wstępu do teatrów
  • bezpłatny dostęp do platformy nauki języków obcych (etutor) dla Ciebie i Twoich bliskich
  • możliwość udziału w Wolontariacie oraz wielu akcjach CSR
  • możliwość realizacji pasji w ramach istniejących 10 UNIQA Klubów (m.in. bieganie/ gry planszowe/ narty/ turystyka wysokogórska/ podróże)

Benefity

  • Wysokie zniżki ubezpieczeń
    dla Ciebie i znajomych
  • Członkowstwo
    klubach UNIQA
  • Dofinansowanie biletów
    do kina, teatru
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Poznaj nas

    Od 30 lat w Polsce tworzymy wyjątkowe miejsce pracy UNIQA.
    Jesteśmy 6. co do wielkości grupą ubezpieczeniową w Polsce.
    Chcemy, aby klienci wybierający UNIQA, wybierali lepsze życie.
    Zapewniamy im to, ubezpieczając i otaczając opieką ich zdrowie,
    życie i majątek. Co więcej, chcemy inspirować klientów do
    lepszego życia - dłuższego, zdrowszego i bezpieczniejszego. Z tą
    samą troską myślimy o naszych pracownikach.

    Naszą odpowiedzialność, stabilność i wiarygodność potwierdzają nagrody:

    Więcej informacji o firmie, procesach rekrutacjnych znajdziesz na stronie https://www.uniqa.pl/kariera