top
Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego to więcej niż miejsce pracy. Mind Health to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia psychicznego pacjentów. Dołącz do nas! Mind Health jest jednostką wchodzącą w skład Centrum Medycznego Damiana. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieka medyczną na najwyższym poziomie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Psycholog Diagnosta - MindHealth Szpital

Centrum Zdrowia Psychicznego MindHealth (Szpital)

Warszawa, ul. Myśliborska 44

(sprawdź dojazd)

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie diagnoz psychologicznych,
  • prowadzenie konsultacji psychologicznych,
  • prowadzenie psychoterapii dla młodzieży oraz młodych dorosłych oraz dorosłych,
  • prowadzenie konsultacji kwalifikujących do psychoterapii,
  • współpraca z zespołem specjalistów (lekarz psychiatra, psycholog-diagnosta),
  • prowadzenie dokumentacji psychologicznej wg. obowiązujących przepisów.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe psychologiczne,
  • zaświadczenie o udziale w rekomendowanym przez PTP lub inne towarzystwo nadzorujące kursy psychoterapii,
  • min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej,
  • elastyczny system zatrudnienia,
  • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji.
Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl