O nas

KIR to hub usług wspólnych polskiego sektora finansowego.

Budujemy rozwiązania systemowe dla bankowości, gospodarki i administracji. Na bazie doświadczenia i najnowszej technologii dostarczamy usługi, które skutecznie pomagają partnerom biznesowym w uwalnianiu potencjału ich projektów i wdrażaniu innowacji.

Od 30 lat rozliczamy płatności detaliczne w Polsce, tworzymy rozwiązania z zakresu bezpiecznej wymiany informacji - w tym służące przeciwdziałaniu przestępczości finansowej (AML), mechanizmy oparte na analizie big data, czy rozwiązania z obszaru otwartej bankowości (Open banking). Zapewniamy narzędzia z zakresu identyfikacji elektronicznej oraz usług zaufania: zdalne potwierdzanie tożsamości – mojeID oraz kwalifikowany podpis elektroniczny – mSzafir. Jesteśmy pionierem stosowania technologii blockchain w sektorze finansowym.

Analityk Systemowy
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • udział w projektach dotyczących budowy i rozbudowy funkcjonalności systemów informatycznych,
  • projektowanie rozwiązań informatycznych integrujących dane z całego sektora bankowego,
  • zbieranie i definiowanie wymagań funkcjonalnych,
  • definiowanie wymagań niefunkcjonalnych systemu w oparciu o analizę wymagań biznesowych oraz współpracę z działami IT,
  • tworzenie specyfikacji funkcjonalnych, odpowiedzialność za spójność dokumentacji systemowej,
  • stała analiza wyników przetwarzań dużych zbiorów danych,
  • stały kontakt z zewnętrznymi dostawcami i odbiorcami danych,
  • współpraca i konsultacje rozwiązań technicznych z zewnętrznymi i wewnętrznymi dostawcami rozwiązań informatycznych,
  • wsparcie w procesach testowania oraz odbioru oprogramowania.

Nasze wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w procesie wytwórczym rozwiązań w roli analityka/projektanta w sektorze finansowym,
  • umiejętność współpracy w obszarach technicznych z architektami, programistami, testerami,
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań,
  • otwartość na ciągły rozwój i chęć poznawania nowych technologii,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • doświadczenie w analizie jakości danych,
  • dobra znajomość SQL (MS SQL Server).

To oferujemy:

  • umowę o pracę z pakietem benefitów,
  • system premiowy,
  • realne możliwości rozwoju,
  • pracę w zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze,
  • pracę w trybie hybrydowym,
  • krótki proces rekrutacyjny.

Dlaczego warto pracować w KIR?

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Krajową Izbę Rozliczeniowa S.A. z siedzibą w Warszawa 02-781, rtm. W. Pileckiego 65 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy wysłania zgłoszenia rekrutacyjnego, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat od wysłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]  lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem [email protected]