Konsultant Wdrożeniowy SAP MM/WM/EWM
Miejsce pracy: Poznań, Centrala - Złotniki k. Poznania, Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Warszawa

OBOWIĄZKI

Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie:

  • Opracowywanie koncepcji wdrożenia systemu u klientów zewnętrznych w zakresie SAP MM/WM/EWM,
  • Udział w projektach wdrożeniowych,
  • Testowanie proponowanych rozwiązań,
  • Wsparcie użytkowników końcowych po wdrożeniu,
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu,
  • Udział w procesach przedsprzedażowych.

NASZE WYMAGANIA:

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy z modułem SAP MM/WM lub EWM w roli konsultanta,
  • Umiejętność tworzenia koncepcji wdrożeniowej we współpracy z klientem,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe, preferowany profil techniczny,
  • Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność oraz umiejętność dzielenia się wiedzą,
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność debugowania ABAP,
  • Znajomość j. niemieckiego.

OFERUJEMY:

  • Możliwość udziału w projektach realizowanych dla największych przedsiębiorstw w Polsce i za granicą,
  •  Szeroki program szkoleń oraz wiele możliwości rozwoju zawodowego,
  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe,
  • Kafeteria MyBenefit: a w niej możliwość wyboru dopasowanych benefitów, m.in. wydarzenia kulturalne, kino, koncerty, podróże, karta Multisport i jeszcze więcej,
  • Przejrzysty system wynagradzania, w którym wielkość wynagrodzenia zależy zarówno od poziomu kompetencji, jak i aktywności,
  • Pracę w firmie, która oferuje swoim pracownikom środowisko wspierające rozwój osobisty.
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • kafeteria MyBenefit
  • program rekomendacji pracowników
  • Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce. Zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Wcześniej działaliśmy jako BCC i SNP. Dziś jesteśmy częścią All for One Group - wiodącego partnera SAP w Europie Środkowej.

    Jest nas ponad 500: konsultantów SAP, programistów i ekspertów IT, kierowników projektów i specjalistów biznesowych.