OBSŁUGA KLIENTA

Inżynier / Inżynierka Technicznej Obsługi Kluczowego Klienta Biznesowego
Katowice

Twoje zadania:

  • zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi Kluczowych Klientów Biznesowych przy wykorzystaniu wszystkich dostępnych kanałów kontaktu dla Klienta Kluczowego
  • ścisła współpraca z zespołami technicznymi wew. organizacji w obszarze przyjmowania, diagnozowania, analizowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • podejmowanie działań dodatkowych w zakresie usprawnienia obsługi, celem ograniczenia kontaktów Kluczowych Klientów Biznesowych
  • udział w inicjowaniu i wdrażaniu procesów oraz narzędzi prowadzących do wzrostu efektywności i optymalizacji procedur
  • terminowa realizacja wyznaczonych celów oraz wskaźników ilościowych i jakościo

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wiedzę z zakresu rozwiązań oferowanych dla klientów B2B (Telefonia, DTV, Internet),
  • masz doświadczenie w obsłudze zgłoszeń technicznych od Klientów
  • posiadasz umiejętności analityczne
  • pracowałeś w oparciu o system ticketowy
  • potrafisz współpracować z innymi, jesteś komunikatywny i skoncentrowany na potrzebach klienta wew. i zew.
  • komunikujesz się w języku angielskim min. na poziomie B1
  • znasz procesy Service Managementu (Incident Management, Problem Management, Request Management)
  • posiadasz wiedzę na temat ITIL 4, CCNA R&S
  • możesz pracować w systemie zmianowym

Chcesz wiedzieć więcej, napisz do mnie.

Katarzyny Haczek

[email protected]

Zobacz jak wygląda praca w Play:

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • Realny wpływ
    na wysokość Twojego wynagrodzenia (premia kwartalna)
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Zaplanowana ścieżka kariery i jasno określone zasady awansu
  • Bogaty pakiet szkoleń, m.in. wprowadzające, ofertowe, technologiczne
  • Telefon i Internet PLAY wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do biblioteki online) oraz zniżki pracownicze
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Opieka medyczna
    i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną