Młodszy Programista ABAP
Miejsce pracy: Poznań, Centrala - Złotniki k. Poznania

Twój zakres obowiązków:

Ofertę kierujemy do osób pragnących rozpocząć swój rozwój zawodowy w charakterze konsultanta - programisty. Osoba na tym stanowisku będzie miała okazję poznać architekturę środowiska rozwojowego SAP, nauczy się programowania w języku ABAP, UI5, Fiori i będzie realizowała ciekawe projekty informatyczne.

Nasze wymagania:​

  • Absolwent/ka lub student/ka ostatnich lat kierunków informatycznych,
  • Umiejętność programowania w dowolnej technologii,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Zdolność analitycznego myślenia,

  • Komunikatywność.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języka niemieckiego,
  • Zainteresowanie tematyką Sztucznej Inteligencji (AI).

Oferujemy:

  • Akademia Konsultanta SAP - kompleksowy program szkoleń i ćwiczeń praktycznych, zakończony egzaminem certyfikacyjnym SAP, który wprowadzi Ciebie w świat konsultingu​ (Dowiedz się więcej​),
  • Możliwość udziału w projektach realizowanych dla największych przedsiębiorstw z Polsce i za granicą,
  • Szeroki program szkoleń oraz wiele możliwości rozwoju zawodowego,
  • Pakiet Medyczny i ubezpieczenie grupowe,
  • Kafeteria MyBenefit: a w niej możliwość wyboru dopasowanych benefitów, m.in. wydarzenia kulturalne, kino, koncerty, podróże, karta Multisport i jeszcze więcej,
  • Przejrzysty system wynagradzania, w którym wielkość wynagrodzenia zależy zarówno od poziomu kompetencji, jak i aktywności,
  • Pracę w firmie, która oferuje swoim pracownikom środowisko wspierające rozwój osobisty,
  • Elastyczność godzin pracy i formy zatrudnienia,
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym.
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • kafeteria MyBenefit
  • program rekomendacji pracowników
  • Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce. Zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Wcześniej działaliśmy jako BCC i SNP. Dziś jesteśmy częścią All for One Group - wiodącego partnera SAP w Europie Środkowej.

    Jest nas ponad 500: konsultantów SAP, programistów i ekspertów IT, kierowników projektów i specjalistów biznesowych.