Nie znalazłeś ogłoszenia dla siebie?

Chcesz zostawić swoje CV?

Aplikuj na to ogłoszenie, a my odezwiemy się do Ciebie, jeśli pojawi się u nas pasujący wakat :)

Inne - zostań z nami w kontakcie
Miejsce pracy: Jasin (pow. poznański)
wielkopolskie
Numer Referencyjny: 03/24

Wymagania:

 • komunikatywność.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatkami/Kandydatami.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych
w związku z prowadzonymi rekrutacjami

 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych są Spółki z Grupy WPIP (dalej: „Spółki”), w której skład wchodzą:  
 • WPIP S.A.,
 • WPIP Construction Sp. z o.o.,
 • W.P.I.P. Development Sp. z o.o.

Siedziby Spółek znajdują się w Jasinie (62-020) przy ul. Poznańskiej 31.

 1. Spółki z Grupy WPIP wyznaczyły wspólnego Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: [email protected] w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
 2. Pani/Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, którą wyrazili Państwo, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
 3. Możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także
  w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
 4. W każdej chwili, mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziła Pani/wyraził Pan zgodę) do innego administratora danych. Mają Państwo także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Pani/Pana dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego a gdy wyraziła Pani/wyraził Pan zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat od zgłoszenia rekrutacyjnego.
 6. Pani/Pana dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
 7. Nie przekazujemy Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
 8. W razie pytań, mogą się Państwo z nami skontaktować pod adresem: [email protected] lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: [email protected].