Dołącz do #DiagTeam i sprawdź jak wspólnie pracujemy na rzecz ochrony zdrowia i życia ludzkiego.

Analityk Biznesowy/Proxy Product Owner
Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków:

  • Facylitacja spotkań z interesariuszami w celu zrozumienia ich potrzeb
  • Identyfikacja, specyfikacja oraz analiza wymagań biznesowo-systemowych
  • Zarządzanie backlogiem produktu
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach zespołów deweloperskich. Wsparcie przedstawicieli Biznesu w prezentacji swoich potrzeb.
  • Współpraca z innymi zespołami produktowymi, przedstawicielami Biznesu oraz PMO w ramach prac projektowych
  • Tworzenie i prezentacja raportów, rekomendacji i planów rozwoju produktu

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowego/Analityka Systemowego lub Product Ownera: min. 3 lata
  • Samodzielność w prowadzeniu analizy biznesowo-systemowej
  • Doświadczenie w zarządzaniu backlogiem produktu
  • Znajomość technik analizy danych źródłowych, estymacji, priorytetyzacji i opisu wymagań
  • Znajomości narzędzi IT do analizy biznesowo-systemowej
  • Wiedza w zakresie notacji BPMN 2.0 oraz UML
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność zarządzania projektem w podejściach zarówno zwinnym, jak i tradycyjnym

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wiedza ogólna dotycząca systemów oraz infrastruktury IT
  • Doświadczenie w modelowaniu architektury korporacyjnej
  • Praktyczna znajomość Enterprise Architect lub podobnych narzędzi
  • Praktyczna znajomość JIRA lub podobnych narzędzi
  • Praktyczna znajomość Figma lub podobnych narzędzi
  • Wiedza w zakresie notacji ArchiMate
  • Doświadczenie w branży medycznej

W zamian oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub kontrakt i regularny czas pracy
  • Dostęp do nowoczesnego biura w Krakowskim Parku Technologicznym (Czyżyny)
  • Możliwość pracy hybrydowej (preferowana praca stacjonarna)
  • Pracę na rzecz największej polskiej sieci laboratoryjnej, stale rozwijającego się branżowego lidera rynku
  • Nowe wyzwania zawodowe i możliwość samodzielnego prowadzenia zleconych projektów
  • Dostęp do nowych technologii
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy
  • Pakiet socjalny m.in: karta Multisport, MedicoverSport, opieka medyczna, możliwość grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne
  • Przyjazną atmosferę
  • Cykliczne imprezy i wyjazdy integracyjne

Sprawdź nas i zyskaj

  • Karta MultiSport
  • Praca blisko domu mamy ponad 1000 lokalizacji w całym kraju
  • Kurs Językowy
  • Zniżki na usługi firmy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość regularnych treningów w drużynie siatkarskiej i grupach biegowych
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Aplikuj