Nr ref.:
Praktyka Laboratorium
Lublin
Opis stanowiska:
  • Obsługa aparatury kontrolno-pomiarowej (wagi, refraktometru, pehametru i innych).
  • Przygotowywanie próbek laboratoryjnych i analitycznych.
  • Prowadzenie analiz sensorycznych.
  • Badanie składu jakościowego i ilościowego surowców, półproduktów, produktów i materiałów pomocniczych.
  • Stosowanie metod klasycznych i instrumentalnych wykorzystywanych w badaniach surowców, produktów, półproduktów i materiałów pomocniczych przemysłu chemicznego.
  • Przygotowywanie podłóż mikrobiologicznych, wykonywanie analiz, interpretacja wyników, prowadzenie analiz mikrobiologicznych.
Wymagania:
  • Interesują Cię zagadnienia związane z chemią.
  • Posiadasz lub właśnie zdobywasz wykształcenie (np. Chemia i pokrewne).
  • Jesteś osobą otwartą, dokładną i zorganizowaną.
  • Jesteś dyspozycyjny/a min. 20 godz. tygodniowo.
  • Posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Oferujemy:
  • Szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w uznanej firmie produkcyjnej.
  • Elastyczne godziny realizacji praktyk.
  • Bezpłatne praktyki na okres 2-3 miesięcy (do ustalenia).
  • Współpracę z ekspertami.
  • Referencje po odbyciu praktyk.