Specjalista ds. harmonogramowania
Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie i nadzór nad realizacją harmonogramu realizowanego projektu budowlanego – branża elektroenergetyczna,
  • aktualizacja harmonogramu w oparciu o rzeczywisty postęp robót lub prac projektowych,
  • przygotowywanie raportów z postępów prac raportowanie odchyleń realizacyjnych,
  • ścisła współpraca z Dyrektorem projektu, Kierownikiem budowy oraz Kierownikami robót celem aktualizacji oraz optymalizacji procesu budowlanego,
  • analiza zagrożeń oraz przyczyn występowania kolizji lub opóźnień realizacyjnych.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektroenergetyka, budownictwo),
  • doświadczenie zawodowe związane z tworzeniem lub aktualizacją harmonogramów w kontraktach branży budownictwa przemysłowego,
  • biegła znajomość oprogramowania Primavera, MS Project, MS Office,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicznymi partnerami biznesowymi,
  • umiejętność analitycznego myślenia, planowania i ustalania priorytetów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • rzetelność i terminowość, komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • stabilną pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych , szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostaljedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal składa się ze spółek prawa handlowego zależnych i stowarzyszonych o profilach: produkcyjnym, handlowym i usługowym w sektorze energetycznym, nafta, chemia i gaz, budownictwo przemysłowe i produkcja.

W skład Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal wchodzi spółka Polimex Mostostal S.A. jako podmiot dominujący oraz spółki Polimex Energetyka Sp. z o.o., Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o., Polimex Budownictwo Sp. z o.o., Polimex Operator Sp. z o.o., Polimex-Mostostal ZUT Sp. z o.o., Energomontaż-Północ Bełchatów S.A., Stalfa Sp. z o.o., Polimex Infrastruktura Sp. z o.o.,  Mostostal Siedlce Sp. z o.o., Instal-Lublin S.A

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal jest synonimem polskiego budownictwa przyszłości na światowym poziomie.

Wykorzystując w pełni zasoby Spółek, czyli dobrze wykwalifikowaną kadrę, unikalne doświadczenie w realizacji inwestycji w formule EPC, liczne referencje i wysoki potencjał produkcyjny, Grupa Kapitałowa realizuje ambitne inwestycje budowlane w Polsce i za granicą.