top
Centrum Medyczne Damiana jest jednostką współpracującą z firmą Medicover, które jest liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

Centrum Medyczne Damiana-Rehabilitacja

ul. Postępu 17a, Warszawa

(sprawdź dojazd)

Zakres obowiązków:

  • samodzielna praca z pacjentem w zakresie fizjoterapii,
  • indywidualne podejście do każdego pacjenta z uwzględnieniem jego potrzeb,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej wg. obowiązujących przepisów.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mgr fizjoterapii),
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • mile widziane doświadczenie praktyczne w zawodzie fizjoterapeuty,
  • posiadanie kursów specjalistycznych,
  • predyspozycje do pracy z Pacjentami - umiejętność słuchania, empatii,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej,
  • elastyczny system zatrudnienia,
  • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji.
Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.damian.pl