Account Executive - Specjalista ds. Sprzedaży (Lubuskie)
Gorzów Wielkopolski

Cześć! Wirtualna Polska jest partnerem pierwszego wyboru: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach.

Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie.

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne prowadzenie działań handlowych - sprzedaż kampanii reklamowych;
  • współpraca z klientami bezpośrednimi oraz agencjami reklamowi i PR;
  • realizacja indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych;
  • analiza rynku i współtworzenie strategii sprzedażowej w dynamicznie zmieniającym się świecie potrzeb klientów i oferowanych produktów;
  • przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych, prowadzenie negocjacji i prezentacji sprzedażowych;
  • monitorowanie realizacji zamówień we współpracy z działami wspierającymi;
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi.

Nasze wymagania:

  • posiadasz pasję sprzedażową, która uwzględnia interesy klienta i wyniki sprzedażowe;
  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B, najlepiej w branży mediowej;
  • pracujesz z klientami bezpośrednimi oraz agencjami reklamowymi;
  • znasz rynek lokalny - lubuski;
  • skutecznie pozyskujesz nowych klientów oraz budujesz z nimi długofalowe relacje w oparciu o wzajemne zrozumienie i zaufanie;
  • jesteś skutecznym negocjatorem i potrafisz wypracować rozwiązania satysfakcjonujące obie strony;
  • osiągasz ponadprzeciętne wyniki sprzedażowe wobec ambitnych, ale realnych celów (chętnie poznamy historie Twoich sukcesów 😊);
  • świat reklamy i rządzących nią praw znasz od podszewki;
  • wykazujesz samodzielność i inicjatywę w działaniu;
  • potrafisz zorganizować swój czas pracy...
  • ... i nie boisz się nowych wyzwań a team work nie jest Ci obcy. 😊

Zapewniamy:

  • pracę w zgranym zespole Sprzedaży Bezpośredniej;
  • atmosferę współpracy zespołowej opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i wzajemne wsparcie;
  • możliwość współpracy z różnorodnymi klientami;
  • dużą swobodę w działaniu bez nadmiaru procedur i biurokracji;
  • wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem prowizyjnym;
  • uznanie i docenianie efektów i jakości pracy;
  • otwartość na Twoje inicjatywy i pomysły oraz przestrzeń na kreatywne rozwiązania.

Oferujemy:

  • swobodna atmosfera
  • brak dress codu
  • szkolenia i konferencje
  • możliwość pracy hybrydowej
  • system kafeteryjny
  • parking dla rowerów i samochodów
  • integracje i celebracje
  • akcje CSR
  • platforma szkoleniowo rozwojowa