Robotics Smart Solutions Sp. z o.o. spółka będąca częścią Grupy Impel, specjalizująca się w profesjonalnych usługach wspierających i rozwijających działalność biznesową Klientów, oferując między innymi rozwiązania robotyzacyjne, doradztwo biznesowe,  a także szkolenia z technologii Robotics Process Automation.

Aktualnie szuka osoby na stanowisko:

Junior RPA Developer
Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza techniczna procesów biznesowych celem tworzenia rozwiązań
  • Budowa, testowanie, wdrażanie procesów RPA przy użyciu platformy UiPath
  • Wsparcie w utrzymaniu systemów zapewniając efektywność i ciągłość działania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w budowie procesów RPA na platformie UiPath
  • Podstawy programowania- gotowość do rozwoju w tym obszarze
  • Komunikatywność i zdolność do efektywnej współpracy w zespole
  • Znajomość pakietu Office365 w szczególności MS Excel

To oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, u lidera w zakresie usług outsourcingowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury organizacyjnej Grupy Impel
  • Przyjazne środowisko pracy pełne wyzwań i ambitnych zadań
  • Możliwość współpracy z ekspertami w swojej dziedzinie
  • Dostęp do platformy szkoleń e-learningowych

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj".