MARKETING

Kierownik / Kierowniczka Zespołu Produktów B2B
Warszawa

Twoje zadania:

  • Przygotowanie strategii i rozwoju produktów, skierowanych dla klienta B2B z segmentu średnich i dużych firm
  • Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń dla sprzedawców;
  • Bieżąca analiza rozwiązań konkurencji i trendów rynkowych;
  • Wsparcie zespołu sprzedażowego w niestandardowych i zaawansowanych projektach ICT
  • Współpraca z działami wewnątrz organizacji w celu wdrożenia produktów BtB,
  • Zarządzanie zespołem - rozdzielanie zadań, analiza przebiegu i ocena ich realizacji

 Szukamy Ciebie jeśli:

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem, odpowiedzialnym za strategię rozwoju produktów w obszarze ICT
  • Posiadasz min. 5 lat doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu produktami ICT w obszarze btb
  • Znasz rynek telekomunikacyjny i informatyczny i rozumiesz specyfikę ICT oraz rozwiązań chmurowych
  • Masz zdolności analityczne - rozumiesz wskaźniki biznesowe i wpływ różnych działań
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie
  • Biegła obsługa MS Office, w szczególności Excel i PowerPoint
  • Masz dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Myślisz kreatywnie i wykazujesz inicjatywę w tworzeniu nowych rozwiązań

Chcesz wiedzieć więcej, napisz do mnie.

Irmina German

[email protected]

Zobacz jak wygląda praca w Play:

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i Internet PLAY wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do biblioteki online) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna
    i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną