Praktykant/Praktykantka - Letnia Akademia BGK

Twój zakres obowiązków:

Zaprojektuj swoją przyszłość – dołącz do banku z misją i zdobądź pierwsze doświadczenie w dużej organizacji jaką jest Bank Gospodarstwa Krajowego!

Przed Tobą szansa na udział w projektach, które mają ogromne znaczenie dla obywateli i firm w Polsce. Przy wsparciu ekspertów pogłębisz wiedzę oraz postawisz pierwsze kroki w jednym z interesujących Cię obszarów: prawny, finanse, IT, cyberbezpieczeństwo, ryzyko, marketing i PR, HR, administracja, badania i analizy, rynek międzynarodowy, programy europejskie czy relacje.

Praktyki pozwolą Ci na odkrycie swojego potencjału oraz zainteresowań zawodowych. Dzięki bogatej ofercie szkoleń i warsztatów rozwiniesz umiejętności twarde i miękkie, a podczas całego programu będziesz mieć możliwość nawiązania kontaktów z innymi praktykantami oraz ekspertami z rynku.

Nasze wymagania:

  • Status studenta
  • Dostępność minimum 30 godzin tygodniowo w okresie lipiec-wrzesień
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word, PowerPoint)
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Otwartość i gotowość do zdobywania nowych doświadczeń
  • Umiejętność współpracy w zespole

To oferujemy:

  • Płatne praktyki w ramach umowy cywilnoprawnej
  • Praca w trybie hybrydowym w elastycznych godzinach – możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:00
  • Możliwość znalezienia swojej ścieżki zawodowej i sprawdzenia się w nowych zadaniach
  • Szkolenia ogólnorozwojowe i merytoryczne, w tym dostęp do platformy e-learningowej
  • Możliwość poznania różnych obszarów banku oraz pracy interdyscyplinarnej
  • Możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu wakacji
  • Okazja do zintegrowania się z rówieśnikami i nawiązania kontaktów z ekspertami
  • Wyjazd integracyjny
  • Prezent powitalny (welcome pack)
  • Rowerownia
  • Owocowe wtorki
  • Inicjatywy wolontariackie
  • Certyfikat po zakończeniu praktyk
  • Komfortowa lokalizacja

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bank Gospodarstwa Krajowego (dalej: „BGK”) z siedzibą przy Al. Jerozolimskich 7, 00-955 Warszawa. W BGK został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się wysyłając wiadomość mailową na adres: [email protected].

Dane osobowe są przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji do pracy w BGK. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie:
• uzasadnionego interesu BGK (zatrudnianie pracowników),
• w oparciu o obowiązek prawny wynikający z Kodeksu pracy,
• na podstawie Pani/Pana zgody w zakresie udziału w przyszłych rekrutacjach (w przypadku gdy została wyrażona).

BGK informuje również, że odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest firma eRecruitment Solutions Sp. z o.o. odpowiedzialna za administrowanie portalem erecruiter.pl i wspierająca proces rekrutacji.

Jednocześnie informujemy, że:
• udzielenie zgody jest dobrowolne,
• w każdym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody, cofnięcie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych należy przesyłać na adres: [email protected],
• dane osobowe przechowywane są przez czas niezbędny dla realizacji procesu rekrutacyjnego, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – do czasu wycofania zgody,
• przysługuje Pani/Panu żądanie dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich zmiany, usunięcia lub przenoszenia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
• przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Aplikując (klikając przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij”) wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby procesu rekrutacyjnego organizowanego przez Bank Gospodarstwa Krajowego z siedzibą w Warszawie (00-955) przy Al. Jerozolimskich 7.

Jednocześnie oświadcza Pani/Pan, że:
• został/a Pan/i poinformowany/na o prawie do wycofania zgody w każdym momencie,
• otrzymał/a Pan/i informację o sposobie przetwarzania danych kandydatów przez Bank Gospodarstwa Krajowego.

Informujemy, że kandydaci na stanowisko, o którym mowa w ogłoszeniu, mogą zostać poproszeni, zgodnie z ustawą z dnia 12 kwietnia 2018 r. o zasadach pozyskiwania informacji o niekaralności osób ubiegających się o zatrudnienie i osób zatrudnionych w podmiotach sektora finansowego, o przedstawienie informacji – w formie oświadczenia lub zaświadczenia z Krajowego Rejestru Karnego - dotyczących skazania za przestępstwa, o których mowa w w/w ustawie. Udzielenie informacji potwierdzającej brak karalności w/w zakresie może stanowić warunek dopuszczenia do kolejnego etapu rekrutacji.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22(1) Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana danych innych, niż wskazane w art. 22(1) Kodeksu pracy, jest dobrowolne i aplikując wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie tych danych przez Bank Gospodarstwa Krajowego.