OBSŁUGA KLIENTA

Koordynator/ Koordynatorka ds. Współpracy z Partnerami Zewnętrznymi (Obszar Telesales)
Warszawa

Twoje zadania:

  • Współpraca z Partnerami w ramach struktury Telesales
  • Realizacja celów i strategii w ramach kanału Telesales
  • Analiza efektywności i wyników sprzedaży kanału Partnerskiego oraz rekomendowanie rozwiązań optymalizujących
  • Proponowanie i wdrażanie zmian w systemach motywacyjnych, bonusowych, umowy dealerskiej
  • Merytoryczne wsparcie w procesie tworzenia procedur i zasad funkcjonowania umów dealerskich
  • Działania operacyjne w zakresie monitorowania procesów i procedur na styku operator/partner

Szukamy Ciebie, jeśli

  • Posiadasz doświadczenie w koordynowaniu  i współpracy z siecią Partnerską
  • Swobodnie budujesz relacje biznesowe
  • Znasz specyfikę  funkcjonowania call center
  • Potrafisz współtworzyć procesy i procedury uwzględniając  konkretne KPI
  • Potrafisz analizować , wyciągać trafne wnioski i wdrażać na ich podstawie konkretne działania
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Chcesz wiedzieć więcej, napisz do mnie.

Katarzyna Haczek

[email protected]

Zobacz jak wygląda praca w Play:

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i Internet PLAY wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do biblioteki online) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna
    i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną