Windykator Terenowy
Miejsce pracy: Cała Polska

Twój zakres obowiązków

  • windykacja należności poprzez aktywne poszukiwanie i utrzymywanie kontaktu z Klientami
  • analiza sytuacji zadłużenia, dobór najlepszych produktów i rozwiązań prowadzących do spłaty
  • wsparcie sprzedaży zabezpieczenia wierzytelności
  • raportowanie dotyczące wykonanej pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy związanej z windykacją terenową
  • prawo jazdy kat. B
  • posiadanie własnego samochodu i komputera z dostępem do Internetu

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie obsługi wierzytelności korporacyjnych i zabezpieczonych hipoteką

To oferujemy

  • możliwość współpracy w ramach umowy zlecenia lub w ramach umowy o współpracę dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą
  • samodzielność w planowaniu i organizowaniu pracy własnej
  • dobrą atmosferę i partnerskie relacje
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • BEST atmosferę
  • kafeteria MyBenefit
  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego
  • inicjatywy dobroczynne
  • i znacznie więcej
    – sprawdź wszystkie nasze benefity TUTAJ
  • O nas

    Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Pracownicy Grupy Kapitałowej BEST. Jest nas ponad 700 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.