Product Owner (f/m)
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • zarządzanie procesem polegającym na weryfikacji i monitorowaniu sklepów internetowych pod kątem ekspozycji form dostawy:
    • monitorować i opracowywać analizy dla wybranych wskaźników
    • dostarczać rekomendacji biznesowych oraz proponować strategię współpracy z Klientami B2B w oparciu o zebrane wyniki
  • bieżące weryfikowanie trendów rynkowych w zakresie zakupów online (w szczególności preferencje związane z metodami dostawy oraz metodami płatności)
  • zarządzanie projektem wymagającym cross- obszarowej współpracy z przedstawicielami Sprzedaży, Marketingu, IT w celu wdrożenia nowego produktu dla Klientów B2B

To, czego potrzebujemy od Ciebie:

  • rozumiesz potrzeby i zachowania Klientów (umiejętność analizy danych wewnętrznych z wykorzystaniem dostępnych na rynku badań konsumencki)
  • posiadasz umiejętność przekładania celów biznesowych na produkty dedykowane do konkretnych grup klientów.
  • umiesz zaprezentować swoje pomysły przed różnorodnymi interesariuszami (w tym wysoką kadrą zarządzającą)
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
  • znajomość MS Office, w tym znajomość MS Excel w stopniu bardzo dobrym
  • cechuje Cię samodzielność i umiesz zarządzić swoim czasem
  • masz doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu prezentacji

To, co zapewniamy:

  • pracę w innowacyjnej firmie technologicznej o międzynarodowym zasięgu, która jest liderem branży logistycznej w Polsce
  • możliwość poszerzania kompetencji oraz zdobywania nowych
  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością
  • system kafeteryjny z możliwością wyboru benefitów, z których chcesz korzystać (np. Multisport, opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia i wiele więcej)
  • platformę e-learningową ze szkoleniami w formie filmów, magazynów, zadań i quizów
  • program rekomendacji pracowniczych
  • możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych, takich jak wolontariat InPost InHelp, Szlachetna Paczka czy wydarzenia sportowe (np. biegi sztafetowe)
  • Benefity
  • Elastyczna praca
    (miejsce/czas)
  • Wybór
    umowy
  • Kafeteria
    WorkSmile
  • Platforma do
    nauki języków
  • Swoboda
    koncepcyjna
  • Program rekomendacji
    pracowników
  • Nożliwość awansu w ramach
    rekrutacji wewnętrznej
  • Inicjatywy i konkursy
    dla pracowników
  • Jak pewnie wiesz, w InPost bardzo dużo się dzieje! Głównym corem naszej działalności są urządzenia Paczkomat, które od lat produkujemy i projektujemy we własnym zakresie. Dodatkowo stale rozwijamy nasze portfolio usług i wprowadzamy na rynki nowe rozwiązania ułatwiające życie milionom ludzi.

    Praca w naszej firmie to praca wśród najlepszych liderów w międzynarodowej firmie. Jako InPost działamy pod dwoma markami InPost i Mondial Relay, na rynku w Europie w tym w Polsce, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpani, Portugalii, Włoszech i w krajach Beneluxu. Jesteśmy innowacyjni, konkretni, proaktywni, a przede wszystkim, zorientowani na efekt biznesowy naszych działań.

    Chcemy w jak największym stopniu korzystać z różnorodnej współpracy. Dla nas różnorodność oznacza, że nasi pracownicy i kierownictwo odzwierciedlają różne płcie, narodowości, kultury, pokolenia, grupy etniczne, umiejętności i pochodzenie społeczne. Poprzez sprawiedliwość chcemy w pełni rozwijać potencjał naszych talentów i zapewnić wszystkim takie same możliwości. Włączenie społeczne jest wymogiem uzupełniającym, aby zapewnić, że każdy czuje się widoczny i słyszany.

    Jesteśmy liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych. Jeśli lubisz kiedy dużo się dzieje a adrenalina sprzedażowa tylko cię nakręca to #DołączDoNaszejPaczki i stań się jednym z naszych bohaterów!