Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. sprawozdawczości zarządczej (k/m)
Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
DO/WSA/S/02/24

Podstawowy zakres obowiązków:

  • wypracowywanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • analiza wydajności bazy, optymalizacja zapytań i procedur
  • testowanie oraz wdrażanie tworzonych rozwiązań
  • wykonywanie zadań z zakresu sprawozdawczości zarządczej
  • przygotowanie raportów, analiz oraz wniosków na podstawie danych
  • budowanie mechanizmów wspierających poprawność publikowanych danych
  • udział w projektach z zakresu sprawozdawczości oraz prognozowania OZE

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektroenergetyka, energetyka, elektrotechnika, analizy statystyczne)
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku o podobnym charakterze
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • znajomość Excela na poziomie średniozaawansowanym, w tym dodatki Power Query, Power Pivot oraz VBA
  • dobra znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego tj. R lub Python
  • umiejętność organizacji i planowania czasu pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi klasy Business Intelligence
  • znajomość języka SQL
  • znajomość zasad funkcjonowania rynku energii

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych.
Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie i po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.
PSE S.A. zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.