Kariera otwarta Warta

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ekspert ds. Produktów Ubezpieczeniowych dla Klientów MSP
Miejsce pracy: Warszawa
mazowieckie
Numer Referencyjny: MPMSP/AM/Z/01/2024

Twój zakres obowiązków

  • rozwój oferty produktowej dla Klientów MSP,
  • zarządzanie produktem, zbieranie informacji o potrzebach Klienta,
  • analiza realizacji planów sprzedażowych i szkodowych oraz rekomendowanie zmian w ofercie dla Klientów MSP,
  • wsparcie sprzedaży poprzez opracowywanie materiałów szkoleniowych i marketingowych,
  • współpraca z innymi obszarami tj. sprzedaż, marketing, zespół pricingu, likwidacja szkód, IT,
  • podnoszenie poziomu wiedzy merytorycznej pracowników.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w ubezpieczeniach osobowo-turystycznych lub majątkowych dla małych i średnich firm,
  • umiejętności analityczne, znjamość rynku ubezpieczeń i specyfiki ubezpieczeń,
  • bardzo dobra znajmość pakietu MS Office,
  • język angielski w stopniu komuikatywnym.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,
  • realny wpływ na strategię produktową i ofertę firmy,
  • samodzielność i przestrzeń do wdrażania nowych rozwiązań,
  • bogaty pakiet benefitów w tym karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zniżki na na ubezpieczenia,
  • pracę w systemie hybrydowym (3 dni z biura/ 2 dni z domu),
  • pracę w nowoczesnym biurze tuż przy stacji metra Daszyńskiego.

Dołącz do nas!

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O WYSŁANIE CV
ZA POMOCĄ PRZYCISKU "Aplikuj teraz"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.