Kariera otwarta Warta

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. likwidacji szkód sądowych
Miejsce pracy: Lublin
lubelskie
Numer Referencyjny: SLSS/Z/AB/02/24

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • likwidacja szkód sądowych w ramach ubezpieczeń komunikacyjnych
  • współpraca z klientem oraz kancelariami prawnymi w zakresie likwidacji szkody
  • ustalanie i potwierdzanie ochrony ubezpieczeniowej
  • przygotowanie i realizacja wypłat odszkodowania
  • profesjonalna telefoniczna obsługa klientów

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie (preferowane: prawo, administracja, ubezpieczenia, logistyka, transport, kierunki inżynierskie)
  • doświadczenie zawodowe w branży ubezpieczeniowej, mile widziane w likwidacji szkód i/lub obsłudze klienta
  • znajomość przepisów ruchu drogowego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office
  • komunikatywność, umiejętność aktywnego słuchania
  • otwarty umysł, umiejętność rozwiązywania problemów i kreatywnego myślenia
  • odpowiedzialność, samodzielność
  • zaangażowanie

Zainteresowanym współpracą oferujemy:

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
  • wdrożenie w świat ubezpieczeń, opiekę mentora i doświadczonych kolegów
  • ciekawe, różnorodne zadania związane z Twoją pasją
  • możliwość dalszego rozwoju
  • bogaty pakiet benefitów w tym karta multisport, prywatna opieka medyczna ubezpieczenie grupowe, zniżki na ubezpieczenia
  • pracę w systemie hybrydowym (tydzień z biura / tydzień zdalnie)

Dołącz do nas!

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O WYSŁANIE CV
ZA POMOCĄ PRZYCISKU "Aplikuj teraz"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.