O nas

YAREAL Polska to kluczowy gracz w branży deweloperskiej w Polsce. Spółka należy do YAM Invest Group i jest zarządzana przez YAREAL Polska Holding, której kapitał własny przekracza 350 mln zł. Firma YAREAL Polska zrealizowała wiele projektów nieruchomościowych o charakterystycznym stylu architektonicznym, dowodząc swojego szerokiego doświadczenia zarówno na rynku mieszkaniowym, jak i biurowym. Jakość, innowacyjność, doskonałe relacje z klientami oraz zaangażowanie w ochronę środowiska stały się DNA firmy. Od listopada 2005 roku spółka jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Od 2005 roku zrealizowaliśmy 17 projektów mieszkaniowych i 7 projektów biurowych o łącznej powierzchni ponad 123 tys. metrów kwadratowych. Renomowani architekci i projektanci krajobrazu, niekwestionowane lokalizacje, innowacje i działania proekologiczne zapewniają naszym klientom dostęp do wysokich standardów i jakości oraz oferują najlepszy stosunek jakości do ceny.

Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa klientów - potencjalnych nabywców mieszkań,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami,
  • Realizacja planów sprzedaży,
  • Reprezentowanie firmy na imprezach targowych i promocyjnych,
  • Realizacja zadań handlowo-marketingowych zgodnie ze strategią firmy,
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku poparte sukcesami,
  • Zainteresowanie tematyką nieruchomości,
  • Znajomość lokalnego rynku nieruchomości, firm deweloperskich,
  • Podstawowa znajomość rynku kredytów hipotecznych,
  • Zorientowanie na cel,
  • Posiadanie umiejętności negocjacyjnych,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
  • Dyspozycyjność i zorientowanie na wyniki,
  • Wysoka kultura osobista i etyka,
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie mile widziana,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).

Oferujemy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Ubezpieczenie medyczne dla pracownika i członków najbliższej rodziny,
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon komórkowy,
  • Przyjazne środowisko pracy oraz codzienną dawkę pozytywnej energii.