O nas

YAREAL Polska to kluczowy gracz w branży deweloperskiej w Polsce. Spółka należy do YAM Invest Group i jest zarządzana przez YAREAL Polska Holding, której kapitał własny przekracza 350 mln zł. Firma YAREAL Polska zrealizowała wiele projektów nieruchomościowych o charakterystycznym stylu architektonicznym, dowodząc swojego szerokiego doświadczenia zarówno na rynku mieszkaniowym, jak i biurowym. Jakość, innowacyjność, doskonałe relacje z klientami oraz zaangażowanie w ochronę środowiska stały się DNA firmy. Od listopada 2005 roku spółka jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Od 2005 roku zrealizowaliśmy 17 projektów mieszkaniowych i 7 projektów biurowych o łącznej powierzchni ponad 123 tys. metrów kwadratowych. Renomowani architekci i projektanci krajobrazu, niekwestionowane lokalizacje, innowacje i działania proekologiczne zapewniają naszym klientom dostęp do wysokich standardów i jakości oraz oferują najlepszy stosunek jakości do ceny.

Specjalista ds. Zmian Aranżacyjnych
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa posprzedażowa klientów nabywających lokale mieszkalne i usługowe w projektach spółki w tym:
  • Wsparcie w kwestiach technicznych w korespondencji oraz rozmowach z klientami;
  • Bieżący kontakt z klientami odnośnie procesu zmian aranżacyjnych;
  • Udział w odbiorach lokali i organizowanych dniach otwartych inwestycji;
  • Obsługa całego procesu zmian aranżacyjnych w tym m.in.
  • Koordynowanie prac związanych z przyjmowaniem, procedowaniem oraz wprowadzaniem zmian przez klientów a także kontrola wprowadzania zmian na budowie;
  • Współpraca z kierownictwem projektu i budowy, projektantami, wykonawcami oraz działem sprzedaży;
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji, w tym przygotowanie, podpisywanie i zlecanie na budowę a także archiwizacja zmian aranżacyjnych;
  • Opracowanie/weryfikacja projektów zmian aranżacyjnych oraz robót dodatkowych i omawianie ich z klientami;
  • Badanie potrzeb klientów i wsparcie zespołu technicznego na etapie projektowania inwestycji a także usprawnianie procesu i dostosowanie dokumentów do oczekiwań klientów zgodnie z badaniami customer experience;
  • Zagwarantowanie wysokiej jakości obsługi klienta oraz zgodności z obowiązującymi w firmie standardami;
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów związanych z nadzorowanym procesem;
  • Udział w tworzeniu wytycznych dla rozwiązań projektowych oraz tworzenie dokumentów związanych ze zmianami aranżacyjnymi dla przyszłych inwestycji.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze zmian lokatorskich oraz aranżacji wnętrz – warunek konieczny;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Architektura, Budownictwo);
  • Znajomość warunków technicznych i innych norm związanych z aspektami technicznymi budownictwa mieszkaniowego;
  • Biegła znajomość programów projektowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wysoka kreatywność i poczucie estetyki;
  • Wysoka komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Odpowiedzialność, samodzielność, sumienność i dokładność;

Oferujemy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Ubezpieczenie medyczne dla pracownika i członków najbliższej rodziny;
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon komórkowy;
  • Rozwojową pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • Pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w Warszawie przy Rodzie Daszyńskiego;
  • Przyjazne środowisko pracy oraz codzienną dawkę pozytywnej energii.