ENPROM Sp. z o. o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Asystent/-ka Biura Projektów
Teren pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Rejestracja dokumentów w systemie elektronicznym i koordynowanie obiegu korespondencji pocztowej oraz współpraca z kurierami (rejestracja, dystrybuowanie, przygotowanie paczek, zamawianie kuriera)
  • Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych
  • Współpraca z serwisem sprzątającym
  • Przygotowywanie pism, zestawień, statystyk i prezentacji
  • Przyjmowanie i profesjonalna obsługa gości pojawiających się w biurze (sporadycznie)
  • Przygotowywanie i obsługa spotkań biznesowych
  • Prowadzenie i koordynacja bieżących spraw administracyjnych
  • Bieżące wsparcie Wydziału
  • Wsparcie przełożonego w postępowaniach przetargowych – zbieranie informacji i kompletowanie dokumentów
  • Dbanie o estetykę recepcji i wizerunek Firmy

Wymagania:

  • Minimum 6-miesięczne doświadczenie w pracy na stanowiskach asystenckich lub administracyjnych
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Outlook, Word, Excel, Power Point)
  • Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe)
  • Umiejętności interpersonalne
  • Skrupulatność, rzetelność oraz dbałość o detale
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność planowania oraz ustalania priorytetów

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pracę w grupie utalentowanych, profesjonalnych pasjonatów
  • Umowę o pracę lub umowę B2B lub inną forma współpracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code