Analityk Biznesowy
Miejsce pracy: Praca hybrydowa - Gdynia, Elbląg

Twój zakres obowiązków

  • Analiza procesu pod kątem możliwości wdrożenia automatyzacji (analiza korzyści oraz kosztów jej wdrożenia)
  • Wydawanie rekomendacji dotyczących ścieżki do automatyzacji
  • Udokumentowanie wymagań biznesowych w standardzie BPMN
  • Przygotowywanie dokumentacji biznesowej robota
  • Zarządzanie procesem wdrożeniowym robota (w tym ryzykiem i zmianą)
  • Proponowanie rozwiązań w robotyzowanych procesach
  • Testy robota, szkolenie obszaru biznesowego z jego obsługi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe związane z informatyką, zarządzaniem procesami lub pokrewnymi dziedzinami
  • Doświadczenie w analizie i optymalizacji procesów operacyjnych
  • Znajomość narzędzi i technologii związanych z robotyzacją procesów
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • elastyczne godziny – rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00
  • umowę o pracę
  • możliwość pracy zdalnej
  • prywatną opieka medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników
  • platformę do nauki języków obcych
  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów
  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • kultura oparta na feedbacku, w której liczy się Twój głos
  • BEST atmosferę
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kafeteria MyBenefit
  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego
  • inicjatywy dobroczynne
  • i znacznie więcej
    – sprawdź wszystkie nasze benefity TUTAJ
  • O nas

    Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Pracownicy Grupy Kapitałowej BEST. Jest nas ponad 700 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.