Data Governance Lead
Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie, wdrażanie i aktualizacja polityki oraz procedur zarządzania danymi
  • Tworzenie standardów i wytycznych dotyczących generowania, przechowywania, pozyskiwania, przekształcania i udostępniania danych
  • Rekomendowanie oraz wdrażanie narzędzi i wskaźników zarządzania danymi
  • Przygotowywanie planu komunikacji zagadnień związanych z danymi
  • Identyfikowanie, definiowanie oraz rozwiązywanie problemów związanych z nieprzestrzeganiem bądź brakiem standardów zarządzania danymi / jakością danych / bezpieczeństwem danych / dostępem do danych / zgodnością z przepisami / własnością danych
  • Ocena modelu architektury danych a także systemu zarządzania jakością pod względem efektywności biznesowej (w celu zapewnienia wytycznych zarządzania danymi oraz zidentyfikowania potencjalnych luk lub obszarów wymagających poprawy)
  • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem specjalistów odpowiedzialnych za budowę standardów, kontrolę jakości danych i informację zarządczą

Nasze wymagania

  • Rozległa wiedza i doświadczenie w zarządzaniu danymi, a w szczególności w zakresie Data Governance
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad i standardów architektury, modelowania i przepływu danych
  • Doświadczenie w zarządzaniu metadanymi i Data Lineage
  • Doświadczenie w pracy z technologiami chmurowymi
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz pracy zespołu
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • elastyczne godziny – rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00
  • umowę o pracę
  • możliwość pracy zdalnej
  • prywatną opieka medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników
  • platformę do nauki języków obcych
  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów
  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • kultura oparta na feedbacku, w której liczy się Twój głos
  • BEST atmosferę
  • Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kafeteria MyBenefit
  • narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego
  • inicjatywy dobroczynne
  • i znacznie więcej
    – sprawdź wszystkie nasze benefity TUTAJ
  • Cześć! Jesteśmy #BESTteam, czyli Pracownicy Grupy Kapitałowej BEST. Jest nas ponad 700 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.