SPRZEDAŻ

Kierownik / Kierowniczka ds. Sprzedaży Bezpośredniej
Gdańsk

Twoje zadania:

  • Budowanie efektywnie działającej grupy sprzedażowej w kanale sprzedaży bezpośredniej (Agenci & Partnerzy)
  • Zarządzanie oraz rozwijanie i motywowanie/ coaching podległego zespołu
  • Monitorowanie i realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych oraz KPI
  • Analiza efektywności i wyników sprzedaży w podległym zespole oraz rekomendowanie rozwiązań optymalizujących
  • Inicjowanie i wdrażanie zmian dotyczących procesów oraz projektów w kanale Sprzedaży Bezpośredniej

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem sprzedażowym lub utalentowany handlowiec z udowodnioną ścieżką wysokiej realizacji celów sprzedażowych (mile widziane zarządzanie i koordynacja zespołu Sieci Partnerskiej)
  • Masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Jesteś samodzielny/ na w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Znasz branżę telco
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Chcesz wiedzieć więcej, napisz do mnie.

Katarzyny Haczek

[email protected]

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i Internet PLAY wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, dostęp do biblioteki online) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna
    i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną