Kariera otwarta Warta

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk biznesowo-systemowy IT
Miejsce pracy: Warszawa
mazowieckie
Numer Referencyjny: ABSIT/JE/PPP/06/2023

Twój zakres obowiązków

  • udział w przekrojowych projektach realizowanych przy udziale Departamentu IT,
  • prowadzenie prac analitycznych z klientem wewnętrznym,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w trakcie realizacji projektu,
  • tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych,
  • weryfikacja potrzeb biznesowych pod kątem możliwości implementacji w systemie,
  • wypracowywanie nowych rozwiązań we współpracy z klientem biznesowym,
  • współpraca z programistami,
  • zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez opracowanie założeń do testów i odbioru oprogramowania oraz wsparcie testów akceptacyjnych,
  • wsparcie przy organizacji i prowadzeniu testów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – Informatyka i kierunki pokrewne (np. techniczne, matematyczne),
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Analityka Biznesowego lub Analityka Systemowego, ew. w obszarze wsparcia aplikacyjnego IT,
  • praktyczne doświadczenie w identyfikacji i zarządzaniu wymaganiami użytkowników i tworzeniu specyfikacji systemowych,
  • znajomość zasad zarządzania projektami,
  • znajomość relacyjnych baz danych: Oracle, Postgress, MSSQL,
  • znajomość notacji UML i BPMN,
  • znajomość procesu wytwarzania oprogramowania,
  • wysoko rozwinięte umiejętności zbierania informacji, analizy i ich wykorzystywania,
  • systemowe podejście do rozwiązywania powierzonych zadań,
  • otwartość na zmiany, poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w sektorze finansowo – ubezpieczeniowym,
  • doświadczenie lub wiedza dotycząca rozwiązań wykorzystujących ESB,
  • znajomość narzędzia Enterprise Architect,
  • znajomość architektury SOA.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
  • wysokie standardy procesu wytwórczego
  • udział w tworzeniu rozwiązań dla różnych domen biznesowych
  • zaangażowanie w projekt do etapu wdrożenia - brak zadań związanych z utrzymaniem systemów
  • pakiet benefitów w tym karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zniżki na na ubezpieczenia
  • pracę w systemie hybrydowym

Dołącz do nas!

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O WYSŁANIE CV
ZA POMOCĄ PRZYCISKU "Aplikuj teraz"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.